Twój Panel

Aktywność na Forum

Magiczny Szperacz

Nasi Partnerzy:

Gry w przeglądarce

Fury of the Feywild – co nowego ciekawego

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Udostępnij

FuryoftheFeywildNW.jpg

*** Handlarz Złomem ***
Hieronymous Glim powraca! Jego stoisko i magiczny młot znajdziecie na Targowisku Siedmiu Słońc. Porozmawiajcie z nim aby dowiedzieć się więcej odnośnie Odzysku. Jeżeli posiadasz fioletowy przedmiot poziomu 60, ale tego przedmiotu nie potrzebujesz to możesz kliknąć na niego prawym przyciskiem myszy wybrać opcję Odzysku i jego zniszczyć otrzymując Nieoszlifowane Diamenty Astralne.


*** Wydarzenie: Badania Podziemi ***
Nagrody ze specjalnej skrzyni w wydarzeniu Badania Podziemi zostaną zmienione. Aktualnie, kiedy gracz otworzy magiczną skrzynię to otrzymuje losowy przedmiot rzędowy i danego slotu ekwipunku tym samym nie ma pewności jaki to przedmiot zestawowy będzie. Teraz gdy otworzysz skrzynie będziesz miał możliwość wyboru jaki to będzie przedmiot. Szansa na otrzymanie przedmiotu danego slotu ekwipunku pozostanie bez zmian tym samym pozwoli to skolekcjonować dany zestaw o wiele szybciej.
Ponieważ, przedmioty z magicznych skrzyń są traktowane jako specjalna nagroda za udział w wydarzeniu to wszystkie przedmioty ze skrzyń będą przywiązane do postaci. Zmiana dotyczy nagród ze skrzyń, a nie przedmiotów.

*** Obniżenie cen AD ***
Koszty usług i przedmiotów za AD zostaną obniżone. Dotyczy to głównie wyciągania uroków z przedmiotów, run z towarzyszy, zmiany osiągnięć, transmutacji, przedmioty i towarzysze zakupione w Targowisku Cudów. Ceny będą obniżone o 10%

*** Neverember: Dzienne AD ***
Kiedy pojawią się zmiany dotyczące AD, udajcie się do sierżanta Knoxa, aby otrzymać zadanie rozmowy z Panem Neveremberem, który opowie co czeka graczy z 60 poziomem. Otrzymacie również dzienne zadanie na Astralne Diamenty.

Większość zmian pojawi się niebawem na serwerze Preview Fury of the Feywild

Komentarze:
Skomentuj jako pierwszy!
Szybki Komentarz
Twój Nick :


Sword Coast Legends

Nowe cRPG Online / Cooperative Sword Coast Legends - Kup najkorzystniej

Ankiety Neverwinter

Co najbardziej przypadło Ci do gustu w Module 3 - Curse of the Icewind Dale?

Nasi Partnerzy:

Najlepszy Polski Portal Sword Coast Legends!