Star CitizenStar CitizenStar Citizen

Polskie Forum Neverwinter - Raport z Karczmy Boju

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.95 (10 Votes)

Neverwinter - Raport z Karczmy Boju (Forum i Społeczność)

Hej łotrzycy oszuści! Manipulujący czarodzieje. Specjaliści, zbrojni, strzelcy i oddani kapłani Zapomnianych Krain... Kiedy ostatni raz byliście w Karczmie, hę?
Dobra, dobra, my wiemy. Rzadko z niej wychodzicie. Dlatego uznaliśmy że trzeba Was informować co się tu dzieje. Choliba, bo święto gdy któryś ogarnia. ~ wasz Karczmarz

Polskie Forum Neverwinter - Raport z Karczmy Boju


Witajcie tym razem weekendowo. Oto nowa seria i Wieść o skromnym numerze #113.
Na początek wybaczcie tych łotrzyków oszustów i całą resztę ze wstępu. Tyle czasu minęło, a ja nadal nie mogę pojąć jak można było przyjąć tak durne, negatywnie konotwane tłumaczenia. Absurd niedokończonej polskiej wersji. Za to dobry temat do żartów...

Przejdźmy do "wieści z placu boju". Wspominaliśmy już na fanpage'u, że pracowaliśmy trochę nad forum. W rzeczy samej. Prócz redesignu, dodaliśmy szybkie postowanie i szybką edycję (quickedit). Taką bez odświeżania strony, czyli jak na facebooku. Działa to już sprawnie, choć jeszcze nie do końca, gdyż aktualnie nowe posty lądują pod formularzem. Ach te gnomy. Niemniej to tylko wizualny glitch, który zniknie przy powrocie do wątku. Szybka edycja zaś zdaje się działać wspaniale. W razie jakiegokolwiek robactwa, napotykania paskudnych bugów, piszcie nam proszę o tutaj: LINK. Dzięki.

Reszta dzisiejszych Patch Notes:

  • Okienka z dodatkowymi emotkami wyświetlają się teraz większe i bardziej rozbudowane. Yay.
  • Wprowadziliśmy kolejne zabezpieczenia antyspamowe i zauważamy wzrost aktywności graczy, vel Was. To pewnie już magia Strahda.
  • Nawiązujemy kontakty z osobami, które zajmują się strumieniowaniem radości, tj. streamowaniem Neverwinter Online. Wkrótce o tym więcej.
  • Rozprawiamy się z kolejnymi hordami bugów, gliczów i innych monstrów. Tracimy godziny, kobiety, kończyny, ale nie zniechęcamy się. Dla Lathandera (i trochę Myrkula).
  • Jesteśmy tak fajni, że usunęliśmy część reklam z Portalu i Forum. Wysyłajcie nam proszę kanapki.
  • Skutecznie rozpijamy towarzystwo w Karczmie Neverwinter: LINK i na Zapleczu. Nie macie dostępu do zaplecza. To lepiej dla Was. <hic!>

I wiele, wiele wincyj. Prawda, Boo?! ;-) <hic!>

A Was tradycyjnie zachęcamy do grania, pisania, trade'owania (od 30 poziomu postaci), wrzucania screenów i streamów. Co prawda utworzyliśmy nową grupę na Facebooku, gdzie można coś szybko napisać (LINK), ale na fb to wszystko przepadnie wnet wniwecz. Gdyż posty to puch jest marny.
Na forum zaś Wasze wątki odwiedzanie będą przez lata. Przez nawet milenia. Co ja mówię, Eony!

To nie przelewki, kochani. Mamy tu niezły ruch organiczny, każdego dnia, ruch polskich graczy. Jesteśmy światowym autorytetem w rozmaitych dziedzinach, nie wyłączając zagadnień takich jak wtb i wts, polska gildia PS4 oraz czarnoksiężnik plagi build. Nie zawahajcie się z tego skorzystać.

Potrafisz stworzyć ciekawe buildy? Każdy tak mówi. Wątek, or didn't happen.

Build Dartha Vadera do D&D

Dokładnie tak, moi drodzy. Nadchodzi lato, słońce wieczorem zachodzi, pod każdym mostem budzą się trolle, a do nas wracają dawni gracze (np. Ejnox, pozdrowienia). Aby i forum zaczęło znów tętnić życiem potrzeba jedynie pokazać, że tu zaglądacie. Bo oni tu zaglądają. I Wy zagladacie. I wszyscy chcą aktywności, a zwłaszcza bossy w dungeonach. Ale rzadko się widujecie. A szkoda. Nasz ruch jest duży, lecz trochę nieśmiały, musimy go nieco zachęcić.

Społeczność na Forum


A propos zachęcania. Panowie. Niejaka Ragnharra pisała ostatnio, że szuka pomocy od doświadczonych graczy. To już jej trzecie podejście. Czy są tu jacyś mężczyźni?

LINKLINK.

Słuchamy was, waszych sugestii


Na koniec najważniejsze - jesteśmy otwarci na Wasze sugestie. Mamy pomysły i będziemy w ich kierunku podążać, ale robimy to dla Was. Spróbujmy znów wspólnie rozruszać to miejsce. Przywołać ten dawny klimat. Te dawne głupie żarty, te gry w kamień, papier, nożyce. Te bezsensowne dyskusje do rana, dramy i inne pasjonujące aktywności. Bo zwyczajcie warto. <hic!>

ps. nasz Karczmarz wypił wczoraj 2 litry rumu... Bierzcie na niego poprawkę.
ps2. to rozwinięcie do posta z fanpage'a. Będziemy tak czasem zagajać. ~Sarr

Poza tym, Karczma na szczycie indeksu - how cool is that?

Komentarze:
Re: Polskie Forum Neverwinter - Raport z Karczmy Boju -- ragnharra
Tuesday, 26 June 2018 19:24
Oj! Jak wspaniale czytać o moim powrocie do Neverwinter! Odzew był, ale trolowata aktualizacja windowsa unieszkodliwiła Neverwinter. Wracam po raz 4-ty i już nie mogę się doczekać przeszukiwania dungeonów, diablica ze mnie więc chce jak najwięcej łupów icon7.gif Panów zapraszam do dyskusji, szukam najodważniejszych!

Tymczasem bywajcie!
| Cytuj |
Szybki Komentarz
Twój Nick :
Wpisz, ile to 7 + 3?:Tales from Candlekeep

D&D Tales From Candlekeep!

Ankiety Neverwinter

Jakim graczem Neverwinter jesteś? (ankieta anonimowa)
Nowym graczem - 25%
Raczej początkującym - 10%
Raczej casualowym - 10%
Raczej zaawansowanym - 0%
Weteranem - 10%
Powracającym graczem - 30%
Potencjalnym - zastanawiam się czy warto zagrać... - 15%

Wszystkich głosów: 20
Głosowanie w tej ankiecie jest już zakończone : czerwiec 24, 2018

Aktywność na Forum

Mimik Wyszukiwarka

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Neverwinter Online!

|