Star CitizenStar CitizenStar Citizen

Nowa Profesja w Neverwinter - Alchemia!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

alchemia.jpg

Już za dwa dni, a dokładnie 20 czerwca 2013 roku odbędzie się oficjalna premiera gry Neverwinter dla lokacji EN, FR, GE. Wraz z premierą zostanie wprowadzona nowa era rozgrywki PvP dla end-gameowców i PvE, Gauntlgrym oraz nowa fascynująca profesja - Alchemia. Jeżeli już jesteś ekspertem w pozostałych profesjach lub dopiero rozpoczynasz zabawę w dążeniu do bycia profesjonalnym rzemieślnikiem to za pewne weźmiesz w swoje dłonie moździerz i zaczniesz bawić się nowymi przepisami alchemicznymi w swoim laboratorium. Dzięki Alchemii nauczysz sie tworzyć nowe mikstury i eliksiry, a także wiele innych ciekawych wytworów!

ikonalchamia.jpg

Jak działa Alchemia? To proste! Wystarczy, że wciśniesz w grze klawisz "N", aby utworzyć okno profesji. Wybierzesz Apothecary, Mixologist, Assistant Alchemist, Master Alchemist lub Grandmaster Alchemist. Następnie wytworzyć, zebrać lub zakupić niezbędne materiały do wykonania danego zadania. Pewne niezbędne przybory kupisz u NPC Profession Supplies Merchant, który stoi na targowisku.

Zastanawiacie się co można zrobić za pomocą Alchemii. Przedstawię tu kilka przykładów:

  • Potion of Power - Dopełnia 25% Punktów Akcji.
  • Potion of Stamina - Regeneruje 50% Staminy i natychmiast leczy 6,000 punktów życia.
  • Special Experimentation Potions - Mikstura, która może nałożyć specjalne buffy lub inne efekty, może być również śmiertelny. Należy zachować szczególną ostrożność podczas eksperymentowania z niesprawdzonymi miksturami.
  • Major Unstable Potion - eliksir, który może dać bardzo potężny buff np. bonusowa regeneracja lub leczenie ran. Niektóre typy mikstur mogą mieć negatywne skutki jak np. niesabilna transformacja.
  • Special Dye Packs - Będziesz w stanie tworzyć barwniki w różnych kolorach. Jeżeli chcesz się wyróżnić w tłumie teraz będzie to odpowiednia dla Ciebie szansa!
  • Extra healing and buffing potions - Jeżeli chcesz się zaopatrzyć w odpowiednią ilość pomocnych mikstur, aby móc spokojnie iść w najdalsze i wymagające dungeony to alchemia jest dla Ciebie wskazana!

alchemiaopcja.jpg

`JohnsonCase

Komentarze:
Re: Nowa Profesja w Neverwinter- Alchemia! -- andiar
Thursday, 20 June 2013 10:45
Tia, a byłem ciekaw czy właśnie alchemia będzie. Dooobrze że ją dodali icon7.gif Dzięki za wieści ekipo poszukiwaczy biggrin.gif.
| Cytuj |
Re: Nowa Profesja w Neverwinter- Alchemia! -- Sneps (wędrowiec)
Wednesday, 19 June 2013 05:40
Tylko na co tracić tą kase, ja kupowałem potków mnóstwo a i tak kasa ciągle rosła teraz mam prawie 500 gold-a i nie mam co z tym robić a jak alchemia dojdzie to już w ogóle bedzie kosmos icon_cool.gif
| Cytuj |
Re: Nowa Profesja w Neverwinter- Alchemia! -- vex
Tuesday, 18 June 2013 17:07
Proszę, proszę... myślę że nie trzeba będzie tracić kasy na potki!
Dzięki za info! biggrin.gif
| Cytuj |
Szybki Komentarz
Twój Nick :
Wpisz, ile to 7 + 3?:Tales from Candlekeep

D&D Tales From Candlekeep!

Ankiety Neverwinter

Jakim graczem Neverwinter jesteś? (ankieta anonimowa)
Nowym graczem - 25%
Raczej początkującym - 10%
Raczej casualowym - 10%
Raczej zaawansowanym - 0%
Weteranem - 10%
Powracającym graczem - 30%
Potencjalnym - zastanawiam się czy warto zagrać... - 15%

Wszystkich głosów: 20
Głosowanie w tej ankiecie jest już zakończone : czerwiec 24, 2018

Aktywność na Forum

Mimik Wyszukiwarka

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Neverwinter Online!

|