Twój Panel

Aktywność na Forum

Mimik Wyszukiwarka

Nasi Partnerzy:

Gry w przeglądarce
Star CitizenStar CitizenStar Citizen

The Foundry - Przygody tak jak lubisz

 

Prowadziłeś kampanie, szkicowałeś lochy i wyobrażałes sobie starożytne ruiny marząc, by je powołać do życia? Teraz możesz. Odlewnia (The Foundry) Neverwinter pozwoli Ci tworzyć i udostępniać przygody, których zawsze pragnąłeś doświadczyć.

Foundry da Ci narzędzia do budowania lochów, zamków, miast, przepastnych lasów i wszystkiego innego. Stwórz Bohaterów Niezależnych tak jak ich widzisz oczami wyobraźni, zasiedlaj swój świat karczmarzami tawern i żołnierzami, damami i oprychami. Stwórz podwaliny epickiej przygody, która zabierze graczy do serca ziemi w poszukiwaniu krasnoludzkich skarbów, lub rzucaj im morderczo trudne wyzwania na drodze do ocalenia miasta Neverwinter.

Łatwe w użyciu Foundry Neverwinter to także system, który pozwoli graczom oceniać i wyróżniać najlepsze wśród zaprojektowanych przez graczy przygód.

UWAGA: Foundry jest jeszcze w budowie, więc informacje zamieszczane na tej stronie mogą odbiegać od aktualnego stanu gry.


Najczęstsze Pytania

Q: Czym jest Neverwinter Foundry?

Foundry daje Ci moc opowiadania historii poprzez tworzenie nowych przygód, stref i historii, którymi możesz się podzielić z przyjaciółmi i całą wspólnotą Neverwinter. Użyj rozbudowanego zestawu narzędzi celem tworzenia nowych lochów, lub odbudowy swoich ulubionych kampanii od podstaw!

Q: Skąd mogę się dowiedzieć więcej o Foundry?

Z naszej strony! W miare udostępniania materiałów przez Cryptic, twórcę Neverwinter, będziemy dodawać tu Poradniki i Solucje, które pomogą Ci wydobyć z tego zestawu narzędzi co tylko chcesz. Ten FAQ również będziemy rozbudowywać w miarę zbliżania się premiery gry.

Q: W jaki sposób będe mógł się dostać do Foundry?

Będziesz mieć łatwy dostep do Odlewni samej w grze. Ekran Tworzenia postaci zawiera bezpośredni link do zestawu narzędzi. Misje, po publikacji, będą również dostępne w grze.

Q: Czy będę mógł grać w przygody stworzone przez innych graczy?

Tak! Udostępnianie treści tworzonych przez graczy dla społeczności jest zasadniczą cechą Neverwinter i Odlewnia to umożliwi.

Tales from Candlekeep

D&D Tales From Candlekeep!

Ankiety Neverwinter

Jakim graczem Neverwinter jesteś? (ankieta anonimowa)
Nowym graczem - 25%
Raczej początkującym - 10%
Raczej casualowym - 10%
Raczej zaawansowanym - 0%
Weteranem - 10%
Powracającym graczem - 30%
Potencjalnym - zastanawiam się czy warto zagrać... - 15%

Wszystkich głosów: 20
Głosowanie w tej ankiecie jest już zakończone : czerwiec 24, 2018

Nasi Partnerzy:

Najlepszy Polski Portal Sword Coast Legends!

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Neverwinter Online!

|