Twój Panel

Aktywność na Forum

Mimik Wyszukiwarka

Nasi Partnerzy:

Gry w przeglądarce
Star CitizenStar CitizenStar Citizen

O Neverwinter

Neverwinter OnlineMinęło sto lat odkąd Magiczna Plaga (Spellplague) zmieniła oblicze Faerûnu. Potężne imperia upadły, a wielkie miasta runęły, pozostawiając nawiedzone ruiny i ocalałych walczących przy odbudowie.

Miasto Neverwinter, Klejnot Północy, jawiło się jednak miejscem błogosławionym przez bogów. Podczas gdy reszta Wybrzeża Mieczy uległa dewastacji, Neverwinter przetrwało w dużej mierze nienaruszone. Niestety był to tylko oddech przed nieuchronną zagładą. Prawie 75 lat później, wybuch wulkanu zesłał na miasto deszcz ognia i popiołów, rujnując wszystko czego dotknął.

Dzisiejsze Neverwinter powraca do swojej dawnej świetności. Lord Neverember z Waterdeep wział miasto pod opiekę, mianując się Lordem Protektorem. Wzywa dziś wszystkich poszukiwaczy przygód i bohaterów Dzikiej Północy, aby pomogli odbudowywać Neverwinter. Być może licząc, iż pewnego dnia będzie mógł pretendować do tutejszego tronu i korony. Ale w ciemnych zakątkach świata rodzą się spiski pragnące pogrążyć te wszystkie plany...

Neverwinter Odrodzony

Eksploruj i walcz o jedno z najbardziej lubianych miast w Dungeons & Dragons, które powstaje z popiołów zniszczenia. Ten RPG akcji osadzony w imponującym świecie MMO zabierze Cię z oblężonych murów miasta do podziemnych korytarzy, w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i utraconych skarbów.

Wyzwania, Złożoność, Klasyka

Epickie historie, wartka akcja i klasyczne Roleplaying czekają bohaterów odważnych na tyle, aby zanurzyć się w fantastycznym świecie Torilu i ruinach miasta Neverwinter.

Stwórz Własną Przygodę

Przystępne narzędzie do tworzenia przygód (The Foundry) da graczom moc kreowania własnych historii w Forgotten Realms Campaign Setting. Powołaj do życia wciągające scenariusze, konstruuj niebezpieczne lochy! Dziel się twórczością w grze z całym światem. Stań się częścią obecnego uniwersum Dungeons & Dragons... A potem buduj nowe.

Wykuj Swą Drogę do Chwały

Napotkaj niebezpiecznych wrogów i złowróżbne środowiska. Współpracuj strategicznie z innymi, aby pokonać koszmary, demony, potwory i bestie znane z legend.

D&D, Kochane D&D

Neverwinter (NwN Online) to prawdziwe Dungeons & Dragons, powołane do życia przez dynamiczny silnik gry studia Cryptic. W klasycznym świecie D&D "Forgotten Realms", gracze będą zwiedzać i walczyć w obronie jednego z ulubionych miast Dungeons & Dragons, które odradza się z popiołów zniszczenia.
 

Tales from Candlekeep

D&D Tales From Candlekeep!

Ankiety Neverwinter

Jakim graczem Neverwinter jesteś? (ankieta anonimowa)
Nowym graczem - 25%
Raczej początkującym - 10%
Raczej casualowym - 10%
Raczej zaawansowanym - 0%
Weteranem - 10%
Powracającym graczem - 30%
Potencjalnym - zastanawiam się czy warto zagrać... - 15%

Wszystkich głosów: 20
Głosowanie w tej ankiecie jest już zakończone : czerwiec 24, 2018

Nasi Partnerzy:

Najlepszy Polski Portal Sword Coast Legends!

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Neverwinter Online!

|