Do Neverwinter nadchodzi nowy moduł - Ravenloft!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.44 (9 Votes)

Prawdopodobnie większość z was słyszała drobne pogłoski i plotki na temat nowego modułu. Tym razem to już oficjalna informacja. Kolejny dodatek zostanie umiejscowiony w przerażajacej krainie horroru i grozy, domenie wampirów oraz innych przerażających monstr - zwanej Ravenloft!

Zwiastun nie zdradza niestety zbyt wiele, ale nowości informują o nowej strefie przygody zwanej "Barovia", nowych polowaniach oraz cyklu dnia i nocy, który będzie miał wpływ na potwory pojawiające się w grze. Twórcy dodają nam także nowy dungeon dla endgame'owych postaci z wysokim poziomem uzbrojenia. Jest to legendarny "Castle of Ravenloft", w którym gracze rzucą wyzwanie jednej z ikon tego uniwersum D&D, hrabiemu Strahdowi von Zarovich.

Data premiery Neverwinter: Ravenloft - moduł 14
 

Premiera modułu została zaplanowana na 26 czerwca 2018 roku, ale już teraz można sprawdzić i ocenić go na serwerze testowym by dowiedzieć się co nas czeka w nadchodzących nowościach dla Neverwinter.

Oczywiście w niedalekiej przyszłości napiszemy coś więcej na ten temat, gdyż to jak na razie wszystkie potwierdzone informacje.

Zastanawiasz się pewnie czym jest Ravenloft?
 

Ravenloft jest przede wszystkim światem gotyckiego horroru. Magiczne mgły Ravenloftu mogą pojawić się gdziekolwiek w uniwersum Dungeons & Dragons i przenieść złoczyńców lub postacie do świata Ravenloft.

Świat ten stworzył swoje własne wariacje rożnych planów poprzez splugawienie istniejących takich jak właśnie Zapomniane Krainy (Forgotten Realms), w których to znajduje się miasto Neverwinter. Dzięki temu mamy doczynienia z zupełnie innym obszarem niż wszelkie dotychczas poznane. Istnieje tam swego rodzaju potężna, nekromantyczna moc, która potrafi zrodzić ciemność i wpłynąć na dosłownie wszystko, przenosząc bohaterów do swego wnętrza, krainy skąd uczeczka jest prawie niemożliwa!

Polska Społeczność Neverwinter Online
 

Jako graczy oraz wiernych fanów matki wszystkich RPG, Dungoens & Dragons, bardzo nas cieszy, że wciąż tak wielu rodaków zagląda do Neverwinter. Wracamy do aktywności po dłuższej przerwie, stęsknieni za klimatem i magią tego miejsca. Rozprawiliśmy się już ostatecznie z forumowym spamem, stopniowo będziemy także odświeżać działy w Portalu. W dłuższej perspektywie czekają nas również optymalizacje wizualne i udogodnienia dla urządzeń mobilnych.

Tymczasem, zachęcamy Was do komentowania Wieści (można je znaleźć również tutaj), logowania się i zadawania pytań w wątkach na naszym przepastnym forum. Zapraszamy również do naszej nowopowstałej, fejsbukowej Grupy dla Polskich Graczy Neverwinter: LINK. Łączmy się w drużyny, zakładajmy i reklamujmy nasze Gildie. Pora już wracać do Neverwinter!

~ posłowie, Imć Sarr

Komentarze:
Skomentuj jako pierwszy!
Szybki Komentarz
Twój Nick :
Wpisz, ile to 7 + 3?:Tales from Candlekeep

D&D Tales From Candlekeep!

Ankiety Neverwinter

Jakim graczem Neverwinter jesteś? (ankieta anonimowa)
Nowym graczem - 25%
Raczej początkującym - 10%
Raczej casualowym - 10%
Raczej zaawansowanym - 0%
Weteranem - 10%
Powracającym graczem - 30%
Potencjalnym - zastanawiam się czy warto zagrać... - 15%

Wszystkich głosów: 20
Głosowanie w tej ankiecie jest już zakończone : czerwiec 24, 2018

Aktywność na Forum

No posts were found

Mimik Wyszukiwarka