Star CitizenStar CitizenStar Citizen

System Kampanii - Nowość w Fury of the Feywild!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Neverwinter - System Kampanii (Campaign System)

System Kampanii w Sharandar

Tuż po premierze Modułu 1: Fury of the Feywild (więcej informacji: LINK), Sierżant Knox wyśle nas do Sharandar. Tam obok całkowicie nowej linii przygód czeka nas nowy System Kampanii (Campaign System), z pomocą którego odkryjemy sąsiedztwo Sharandar.

Sam system to nowy Interfejs (UI) podobny do kolejki do Podziemi (Dungeons) czy interfejsu Profesji (Crafting). W nim znajdziemy Projekty (Projects), których ukończenie pozwoli nam odblokować okoliczne obszary, Loch "Zamek Malabog" (Malabog Castle) oraz nowe Zdolności Pasywne (Passive Skills) dla naszych postaci.

Jak działa System Kampanii?

W Sharandar znajdzie się mnóstwo Powtarzalnych Projektów, czyli przygód, za które otrzymywać będziemy nagrody w oknie Systemu Kampanii. Nasze starania w tym miejscu przyspieszy przechodzenie nowych solowych instancji oraz 5-cio osobowego Lochu "Zamek Malabog". Sam Zamek Malabog odblokujemy dość prędko, jednym z pierwszych Projektów Systemu Kampanii.

Solowe Instancje zaś odblokujemy wykonując Powtarzalne Projekty (za które otrzymamy nową walutę) lub przy pomocy płatnych Zen.

Neverwinter - System Kampanii (Campaign System)

Skarby w Fury of the Feywild

W Sharandar nowe skarby to między innymi zestawy T1, zaś ekwipunek T2 można będzie zdobyć w Zamku Malabog.

Ponadto sprzęt T1 znajdzie się w Solowych Instancjach, będzie także dostępny za nowe waluty w Składzie Sharandar (Sharandar Store) oraz jako nagrody za Powtarzalne Projekty z Systemu Kampanii.

Jakie to konkretnie przedmioty? Cryptic wyjawia, że prócz zbroi i szat pojawią się nowe, unikatowe bronie dla każdej klasy.

Od Redaktora

Coraz więcej szeczegółów staje się jasne. Już niebawem czeka nas całkiem pokaźny dodatek, obejmujący nowe tereny, systemy, rozszerzenia Interfejsu, nowe potwory, waluty, skarby, loch, solowe instancje i bogowie wiedzą co jeszcze.

Mnie jednak zmartwiło, że nie ma ani słowa o tym, by System Kampanii można było zastosować dla naszych przygód z Foundry.

Pomyślcie tylko o tym - od samego początku twórcy przygód w Foundry pytali, czy można będzie przechodzić alternatywną dla standardowej Kampanię, taką od podstaw stworzoną przez graczy. Serię przygód, która rozwijałaby się niczym fabuła głównego wątku. A tu niestety - choć okazja nadarza się świetna - o tym cisza.

Póki co jest to moje jedyne istotne rozczarowanie w czymś, co zapowiada się na świetne rozszerzenie świata Neverwinter. Apeluję więc do Crypic, twórców naszego ulubionego MMORPG - więcej narzędzi w ręce graczy! Wśród nas są ogromne talenty, które jeszcze lepiej wzbogaciłyby Neverwinter.

Ale może to nazbyt śmiałe marzenia?

Źródło: LINK

Komentarze:
Re: System Kampanii - Nowość w Fury of the Feywild! -- sarr
Monday, 08 July 2013 13:37
"olom23" wrote:
I z tego powodu nie mogę wejść na konto?
Witaj gościu!

Nie wydaje mi się, by Twoje problemy z zalogowaniem do gry były związane z nadchodzącą premierą dodatku Fury of the Feywild icon7.gif.
Zarejestruj się i sprawdź na forum Pomoc Techniczna czy nie ma już rozwiązania Twojego problemu.
| Cytuj |
Re: System Kampanii - Nowość w Fury of the Feywild! -- olom23 (wędrowiec)
Sunday, 07 July 2013 21:54
I z tego powodu nie mogę wejść na konto?
| Cytuj |
Szybki Komentarz
Twój Nick :
Wpisz, ile to 7 + 3?:Tales from Candlekeep

D&D Tales From Candlekeep!

Ankiety Neverwinter

Jakim graczem Neverwinter jesteś? (ankieta anonimowa)
Nowym graczem - 25%
Raczej początkującym - 10%
Raczej casualowym - 10%
Raczej zaawansowanym - 0%
Weteranem - 10%
Powracającym graczem - 30%
Potencjalnym - zastanawiam się czy warto zagrać... - 15%

Wszystkich głosów: 20
Głosowanie w tej ankiecie jest już zakończone : czerwiec 24, 2018

Aktywność na Forum

Mimik Wyszukiwarka

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Neverwinter Online!

|