Star CitizenStar CitizenStar Citizen

Co Nowego?# 5+ kilka screenów

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Informacje które się teraz pojawiły są troszkę spóźnione lecz lepiej późno niż wcale prawda? do newsa przyszykowaliśmy także kilka screenshotów prezentujących nowości w module : Curse of Icewind Dale.

Co takiego się w nim znajdzie?
Pewnie większość z was będzie zadowolonych z dodatków PvP których brakowało już na samym początku gry Neverwinter, teraz devolperzy nas nie zawiedli wprowadzając kilka nowych możliwości rozszerzających rozgrywkę PvP.
Zacznę od tego iż została wprowadzona tablica statystyk PvP w której jest zawarte: Twoje ostanie gry, wygrane, przegrane, asysty a także historia rozegranych meczy do tego jeszcze można doliczyć pozycję w statystykach.

Historia statystyk:

Lista pozycji:Idąc dalej znajdziemy także dwie nowe frakcje które rywalizują ze sobą o nowy surowiec który zasiał swoją plagę w dolinie Krasnoludów a mowa o Czarnym Lodzie, Arcane Brotherhood i Ten-Towners to dwie frakcje do których może dołączyć gracz i dla których będzie wypełniał kontrakty dla reputacji na wspomnianej już mapie Open PvP.
Dzięki wydobywaniu czarnego lodu poprzez kilof który otrzymamy zaraz na początku wprowadzenia do krainy Icewind Dale, będziemy mieć możliwość pozyskanie nowych przedmiotów(to nowa waluta w grze + nowa profesja która będzie polegała na obróbce surowca.)

Tak prezentuje się mapa Open PvP w której to będziemy spędzać najwięcej czasu razem z przyjaciółmi w drużynie, warto przypomnieć iż będą tutaj pojawiać się dynamiczne eventy które polegają na tym że co jakiś czas będzie ujawniał się boss lub inne zagrożenie do zabicia, wiadomo też że będą za to różnorakie nagrody. Na mapie jak widać są też  punkty i miejsca do kontrolowania przez daną frakcję. 


To czas na omówienie dwóch kampanii PvP i Icewind Dale.
Kampania Icewind Dale raczej niczym się nie różni od Kręgu Grozy czy Sharandar, tutaj tak samo jak w poprzednich będziemy wykonywać dzienne zadania polegające na kontraktach frakcyjnych by móc odblokować nowe łaski i fabularne wprowadzenia historii.

Kampania Icewind Dale i Łaski:

  

A jeśli chodzi o samą kampanię PvP to na prawdę jest co robić, będzie składać się to z określonych zadań z wszystkich dotychczasowych rozgrywek PvP- od dominacji po Guantlgrym.
W opisie Kampani znajdują się różne wyzwania które trzeba spełniać aby odblokować także łaski i nowe faularne zapiski.

Kampania PvP: 

 

Warto też przypomnieć iż dodano możliwość zdobywania nagórd poprzez doświadczenie. Jak wiecie po osiągnięciu 60 levela doświadczenie postaci przepadało lecz teraz za uzupełnienia paska który znajduje się na samym dole gry będziemy dostawać nagrody lecz jeszcze nie wiadomo jakie.

Teraz pora na kilka screenów z samej gry. 

 


 

Komentarze:
Skomentuj jako pierwszy!
Szybki Komentarz
Twój Nick :
Wpisz, ile to 7 + 3?:Tales from Candlekeep

D&D Tales From Candlekeep!

Ankiety Neverwinter

Jakim graczem Neverwinter jesteś? (ankieta anonimowa)
Nowym graczem - 25%
Raczej początkującym - 10%
Raczej casualowym - 10%
Raczej zaawansowanym - 0%
Weteranem - 10%
Powracającym graczem - 30%
Potencjalnym - zastanawiam się czy warto zagrać... - 15%

Wszystkich głosów: 20
Głosowanie w tej ankiecie jest już zakończone : czerwiec 24, 2018

Aktywność na Forum

Mimik Wyszukiwarka

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Neverwinter Online!

|