Star CitizenStar CitizenStar Citizen

Moduł 3: Klucze do Badań Podziemi

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

Już od samego początku gry istniało wydarzenie „Badania Podziemi” , które stwarzało sposobność do zdobycia losowego epickiego przedmiotu znajdującego się w skrzyni na końcu odkrywanego przez nas lochu. Brzmi zachęcająco, jednak rozgrywka miała swoje minusy. Największą wadą był czas oczekiwania na możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu. Ostatecznie wielokrotnie okazywało się, że opcja zdobycia nowych przedmiotów omijała nas wielkim łukiem z powodu braku możliwości dostosowania ilości wolnego czasu do pory rozpoczęcia „Badań Podziemi”.


Na ratunek przybywa nowa opcja wprowadzona w module 3, która zapewnia możliwość pozyskania przedmiotów również poza czasem wydarzenia. Każdy z graczy będzie mógł otrzymać klucz do skrzyni z pożądaną zawartością. Skąd je wziąć? Klucze będziemy mogli dostać od Mistrza Kluczy znajdującego się na targowisku Siedmiu Słońc w Enklawie. Niestety zostaniemy obdarowani tylko jednym egzemplarzem w ciągu dnia. Na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie nabycia kolejnych kluczy za astralne diamenty.


Wygląda na to, że nowe opcje znacznie ułatwią rozgrywkę. Zapraszam wszystkich graczy do wypróbowania możliwości, które niesie za sobą wprowadzenie modułu 3: Curse of Icewind Dale. Jak zacząć? Wystarczy zdobyć klucz, a następnie cieszyć się rozgrywką wraz z przyjaciółmi.

Źródło: Strona Oficjalna

Komentarze:
Re: Moduł 3: Klucze do Badań Podziemi -- werkaliv
Friday, 20 January 2017 15:49
icon_e_ugeek.gif
| Cytuj |
Szybki Komentarz
Twój Nick :
Wpisz, ile to 7 + 3?:Tales from Candlekeep

D&D Tales From Candlekeep!

Ankiety Neverwinter

Jakim graczem Neverwinter jesteś? (ankieta anonimowa)
Nowym graczem - 25%
Raczej początkującym - 10%
Raczej casualowym - 10%
Raczej zaawansowanym - 0%
Weteranem - 10%
Powracającym graczem - 30%
Potencjalnym - zastanawiam się czy warto zagrać... - 15%

Wszystkich głosów: 20
Głosowanie w tej ankiecie jest już zakończone : czerwiec 24, 2018

Aktywność na Forum

Mimik Wyszukiwarka

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Neverwinter Online!

|